• Štefan Boržík
Farnosť: Spišská Nová Ves
Funkcia: duchovný správca
Dátum narodenia: 26.12.1949
Dátum ordinácie: 6.6.1976
História pôsobenia: 1.7.1976 kaplán v Markušovciach
1.7.1977 kaplán v Spišskej Novej Vsi
1.10.1980 kaplán v Liptovských Sliačoch
1981 kaplán v Rabči
1.9.1981 kaplán v Levoči
1.12.1982 farský administrátor vo Vyšnom Slavkove
1.10.1984 farský administrátor v Hrabušiciach
1.7.1996 odborný asistent v Spišskej Kapitule
21.6.1997 - 30.06.1999 vicerektor v kňazskom seminári
1.7.2004 duchovný správca SpKCH

 

  • Anton Lisnik
Farnosť: Levoča
Funkcia: duchovný správca
Dátum narodenia: 3.6.1975
Dátum ordinácie: 19.6.1999
História pôsobenia:
1999 kaplán Letanovce 
2000 kaplán Okoličné
2002 kaplán Poprad
2003 duchovný správca Gymnázium Sv. Františka v Levoči

 

  • Marek Durlák
Farnosť: Rím, Prešovské arcibiskupstvo
Funkcia: na štúdiách
Dátum narodenia: 20.11.1975 
Dátum ordinácie: 11.7.1999
História pôsobenia: 1999 správca farnosti Ihľany
2000 kaplán Humenné
2003 prepožičaný pre službu v Mukačevskej eparchii
2006 biskupský ceremoniár
2006 štúdium na LCI Gaming (Rakúsko)
2007 štúdium na Patristickom inštitúte (Augustiniánum) v Ríme

 

  • Ľuboslav Hromják
Farnosť: Spišské Podhradie
Funkcia: výpomocný duchovný
Dátum narodenia: 5.9.1976
Dátum ordinácie: 9.9.2000
História pôsobenia: 9.9.2000 kaplán v Spišskej Novej Vsi
1.7.2002 výpomocný duchovný v Spišskej Kapitule
1.7.2007 kaplán v Likavke
1.7.2008 výpomocný duchovný v Batizovciach
1.1.2009 výpomocný duchovný v Spišskom Podhradí

 

  • Peter Sakmár
Farnosť: Kazachstan
Funkcia: na misiách
Dátum narodenia: 12.10.1978
Dátum ordinácie: 17.6.2006
História pôsobenia: 17.6.2006 kaplán v Oravskej Polhore

 

  • Matúš Fuchs
Farnosť: Vysoká nad Uhom (Košická arcidiecéza)
Funkcia: vicerektor domu Anky Kolesárovej
Dátum narodenia: 2.5.1980 
Dátum ordinácie: 17.6.2006
História pôsobenia:

2006 kaplán Solivar
2007 kaplán Soľ
2010 Košice - Dóm
2011 Vysoká nad Uhom 

 

_____________________________________________________________________________________

 

  • Dušan Galica 
Farnosť: Ružomberok (KU)
Funkcia: duchovný správca
Dátum narodenia: 15.8.1969
Dátum ordinácie: 20.6.1998
História pôsobenia:

1998 kaplán Poprad
2001 správca farnosti Vyšné Ružbachy
2006 Univerzitné pastoračné centrum Jána Vojtaššáka, KU Ružomberok 

 

Nekrológ kňazov pochádzajúcich zo Spišského Podhradia:

  • Ján Blahovský

 

Farnosť: Heľpa (Rožňavská diecéza)
Funkcia: výpomocný duchovný
Dátum narodenia: 18.10.1951
Dátum ordinácie: 11.6.1978
História pôsobenia:

1978 kaplán Rimavská Sobota
1985 farár Ožďany
1986 administrátor Gemerská Ves
2007 výpomocný duchovný Heľpa